KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 17514129

nr 1751 4129

Blandteknik / collage

Margaret Jean Jury. Signerad, blandteknik, 65x42 cm, yttermått inklusive ram: 90x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:31:22

10/12 00:29:49 1      Vinnande bud